Ladataan
Tämä sivu on konekäännetty ja saattaa sisältää virheitä. Voit vaihtaa takaisin englantiin alatunnisteen kielivalikosta.
Ladataan
| Kenttä | Ennen | Jälkeen |
|---|---|---|
| desc | [Master Level: 30]\nWhile the effect is active, using attack skills has a chance to activate Final Attack, dealing heavy damage to a single enemy. This skill only activates when a crossbow is equipped. Using the skill activates the effect, and using it again deactivates it.\nRequired Skill: #cAt least Level 3 on Crossbow Mastery# | [Master Level: 30]\nWhile the effect is active, using attack skills has a chance to activate Final Attack when there are targets within range, dealing heavy damage to a single enemy. This skill only activates when a crossbow is equipped. Using the skill activates the effect, and using it again deactivates it.\nRequired Skill: #cAt least Level 3 on Crossbow Mastery# |
| Taso 1 — Kuvaus | 20% success rate, Final Attack with crossbow damage 180% | 20% success rate, Final Attack with crossbow damage 220% |
| Taso 10 — prop | 24 | 29 |
| Taso 10 — Kuvaus | 24% success rate, Final Attack with crossbow damage 207% | 29% success rate, Final Attack with crossbow damage 229% |
| Taso 11 — prop | 24 | 30 |
| Taso 11 — Kuvaus | 24% success rate, Final Attack with crossbow damage 210% | 30% success rate, Final Attack with crossbow damage 230% |
| Taso 12 — prop | 25 | 31 |
| Taso 12 — Kuvaus | 25% success rate, Final Attack with crossbow damage 213% | 31% success rate, Final Attack with crossbow damage 231% |
| Taso 13 — prop | 25 | 32 |
| Taso 13 — Kuvaus | 25% success rate, Final Attack with crossbow damage 216% | 32% success rate, Final Attack with crossbow damage 232% |
| Taso 14 — prop | 26 | 33 |
| Taso 14 — Kuvaus | 26% success rate, Final Attack with crossbow damage 219% | 33% success rate, Final Attack with crossbow damage 233% |
| Taso 15 — prop | 26 | 34 |
| Taso 15 — Kuvaus | 26% success rate, Final Attack with crossbow damage 222% | 34% success rate, Final Attack with crossbow damage 234% |
| Taso 16 — prop | 27 | 35 |
| Taso 16 — Kuvaus | 27% success rate, Final Attack with crossbow damage 225% | 35% success rate, Final Attack with crossbow damage 235% |
| Taso 17 — prop | 27 | 36 |
| Taso 17 — Kuvaus | 27% success rate, Final Attack with crossbow damage 228% | 36% success rate, Final Attack with crossbow damage 236% |
| Taso 18 — prop | 28 | 37 |
| Taso 18 — Kuvaus | 28% success rate, Final Attack with crossbow damage 231% | 37% success rate, Final Attack with crossbow damage 237% |
| Taso 19 — prop | 28 | 38 |
| Taso 19 — Kuvaus | 28% success rate, Final Attack with crossbow damage 234% | 38% success rate, Final Attack with crossbow damage 238% |
| Taso 2 — prop | 20 | 21 |
| Taso 2 — Kuvaus | 20% success rate, Final Attack with crossbow damage 183% | 21% success rate, Final Attack with crossbow damage 221% |
| Taso 20 — prop | 29 | 39 |
| Taso 20 — Kuvaus | 29% success rate, Final Attack with crossbow damage 237% | 39% success rate, Final Attack with crossbow damage 239% |
| Taso 21 — prop | 29 | 40 |
| Taso 21 — Kuvaus | 29% success rate, Final Attack with crossbow damage 240% | 40% success rate, Final Attack with crossbow damage 240% |
| Taso 22 — prop | 30 | 41 |
| Taso 22 — Kuvaus | 30% success rate, Final Attack with crossbow damage 243% | 41% success rate, Final Attack with crossbow damage 241% |
| Taso 23 — prop | 30 | 42 |
| Taso 23 — Kuvaus | 30% success rate, Final Attack with crossbow damage 246% | 42% success rate, Final Attack with crossbow damage 242% |
| Taso 24 — prop | 31 | 43 |
| Taso 24 — Kuvaus | 31% success rate, Final Attack with crossbow damage 249% | 43% success rate, Final Attack with crossbow damage 243% |
| Taso 25 — prop | 31 | 44 |
| Taso 25 — Kuvaus | 31% success rate, Final Attack with crossbow damage 252% | 44% success rate, Final Attack with crossbow damage 244% |
| Taso 26 — prop | 32 | 45 |
| Taso 26 — Kuvaus | 32% success rate, Final Attack with crossbow damage 255% | 45% success rate, Final Attack with crossbow damage 245% |
| Taso 27 — prop | 32 | 46 |
| Taso 27 — Kuvaus | 32% success rate, Final Attack with crossbow damage 258% | 46% success rate, Final Attack with crossbow damage 246% |
| Taso 28 — prop | 33 | 47 |
| Taso 28 — Kuvaus | 33% success rate, Final Attack with crossbow damage 261% | 47% success rate, Final Attack with crossbow damage 247% |
| Taso 29 — prop | 33 | 48 |
| Taso 29 — Kuvaus | 33% success rate, Final Attack with crossbow damage 264% | 48% success rate, Final Attack with crossbow damage 248% |
| Taso 3 — prop | 20 | 22 |
| Taso 3 — Kuvaus | 20% success rate, Final Attack with crossbow damage 186% | 22% success rate, Final Attack with crossbow damage 222% |
| Taso 30 — prop | 35 | 50 |
| Taso 30 — Kuvaus | 35% success rate, Final Attack with crossbow damage 270% | 50% success rate, Final Attack with crossbow damage 250% |
| Taso 4 — prop | 21 | 23 |
| Taso 4 — Kuvaus | 21% success rate, Final Attack with crossbow damage 189% | 23% success rate, Final Attack with crossbow damage 223% |
| Taso 5 — prop | 21 | 24 |
| Taso 5 — Kuvaus | 21% success rate, Final Attack with crossbow damage 192% | 24% success rate, Final Attack with crossbow damage 224% |
| Taso 6 — prop | 22 | 25 |
| Taso 6 — Kuvaus | 22% success rate, Final Attack with crossbow damage 195% | 25% success rate, Final Attack with crossbow damage 225% |
| Taso 7 — prop | 22 | 26 |
| Taso 7 — Kuvaus | 22% success rate, Final Attack with crossbow damage 198% | 26% success rate, Final Attack with crossbow damage 226% |
| Taso 8 — prop | 23 | 27 |
| Taso 8 — Kuvaus | 23% success rate, Final Attack with crossbow damage 201% | 27% success rate, Final Attack with crossbow damage 227% |
| Taso 9 — prop | 23 | 28 |
| Taso 9 — Kuvaus | 23% success rate, Final Attack with crossbow damage 204% | 28% success rate, Final Attack with crossbow damage 228% |
| Kenttä | Ennen | Jälkeen |
|---|---|---|
| desc | [Master Level: 30]\nWhile the effect is active, using attack skills has a chance to activate Final Attack when there are targets within range, dealing heavy damage to a single enemy. This skill only activates when a crossbow is equipped. Using the skill activates the effect, and using it again deactivates it.\nRequired Skill: #cAt least Level 3 on Crossbow Mastery# | [Master Level: 30]\nUsing attack skills has a chance to enable the Final Attack skill for 60 sec. While enabled, the skill can be used, dealing heavy damage to a single enemy. Only applies when equipped with a crossbow.\nRequired Skill: #cAt least Level 3 Crossbow Mastery# |
| Taso 1 — attackCount | — | 1 |
| Taso 1 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 1 — Vahinko | — | 270 |
| Taso 1 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 1 — MP-kustannus | — | 12 |
| Taso 1 — prop |
| 20 |
| 25 |
| Taso 1 — Kuvaus | 20% success rate, Final Attack with crossbow damage 220% | 25% trigger rate; MP -12; Final Attack with damage 270% |
| Taso 1 — Kesto | — | 30 |
| Taso 10 — attackCount | — | 1 |
| Taso 10 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 10 — Vahinko | — | 297 |
| Taso 10 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 10 — MP-kustannus | — | 15 |
| Taso 10 — prop | 29 | 25 |
| Taso 10 — Kuvaus | 29% success rate, Final Attack with crossbow damage 229% | 25% trigger rate; MP -15; Final Attack with damage 297% |
| Taso 10 — Kesto | — | 30 |
| Taso 11 — attackCount | — | 1 |
| Taso 11 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 11 — Vahinko | — | 300 |
| Taso 11 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 11 — MP-kustannus | — | 15 |
| Taso 11 — prop | 30 | 25 |
| Taso 11 — Kuvaus | 30% success rate, Final Attack with crossbow damage 230% | 25% trigger rate; MP -15; Final Attack with damage 300% |
| Taso 11 — Kesto | — | 30 |
| Taso 12 — attackCount | — | 1 |
| Taso 12 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 12 — Vahinko | — | 303 |
| Taso 12 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 12 — MP-kustannus | — | 15 |
| Taso 12 — prop | 31 | 25 |
| Taso 12 — Kuvaus | 31% success rate, Final Attack with crossbow damage 231% | 25% trigger rate; MP -15; Final Attack with damage 303% |
| Taso 12 — Kesto | — | 30 |
| Taso 13 — attackCount | — | 1 |
| Taso 13 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 13 — Vahinko | — | 306 |
| Taso 13 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 13 — MP-kustannus | — | 15 |
| Taso 13 — prop | 32 | 25 |
| Taso 13 — Kuvaus | 32% success rate, Final Attack with crossbow damage 232% | 25% trigger rate; MP -15; Final Attack with damage 306% |
| Taso 13 — Kesto | — | 30 |
| Taso 14 — attackCount | — | 1 |
| Taso 14 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 14 — Vahinko | — | 309 |
| Taso 14 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 14 — MP-kustannus | — | 16 |
| Taso 14 — prop | 33 | 25 |
| Taso 14 — Kuvaus | 33% success rate, Final Attack with crossbow damage 233% | 25% trigger rate; MP -16; Final Attack with damage 309% |
| Taso 14 — Kesto | — | 30 |
| Taso 15 — attackCount | — | 1 |
| Taso 15 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 15 — Vahinko | — | 312 |
| Taso 15 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 15 — MP-kustannus | — | 16 |
| Taso 15 — prop | 34 | 25 |
| Taso 15 — Kuvaus | 34% success rate, Final Attack with crossbow damage 234% | 25% trigger rate; MP -16; Final Attack with damage 312% |
| Taso 15 — Kesto | — | 30 |
| Taso 16 — attackCount | — | 1 |
| Taso 16 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 16 — Vahinko | — | 315 |
| Taso 16 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 16 — MP-kustannus | — | 16 |
| Taso 16 — prop | 35 | 25 |
| Taso 16 — Kuvaus | 35% success rate, Final Attack with crossbow damage 235% | 25% trigger rate; MP -16; Final Attack with damage 315% |
| Taso 16 — Kesto | — | 30 |
| Taso 17 — attackCount | — | 1 |
| Taso 17 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 17 — Vahinko | — | 318 |
| Taso 17 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 17 — MP-kustannus | — | 16 |
| Taso 17 — prop | 36 | 25 |
| Taso 17 — Kuvaus | 36% success rate, Final Attack with crossbow damage 236% | 25% trigger rate; MP -16; Final Attack with damage 318% |
| Taso 17 — Kesto | — | 30 |
| Taso 18 — attackCount | — | 1 |
| Taso 18 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 18 — Vahinko | — | 321 |
| Taso 18 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 18 — MP-kustannus | — | 17 |
| Taso 18 — prop | 37 | 25 |
| Taso 18 — Kuvaus | 37% success rate, Final Attack with crossbow damage 237% | 25% trigger rate; MP -17; Final Attack with damage 321% |
| Taso 18 — Kesto | — | 30 |
| Taso 19 — attackCount | — | 1 |
| Taso 19 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 19 — Vahinko | — | 324 |
| Taso 19 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 19 — MP-kustannus | — | 17 |
| Taso 19 — prop | 38 | 25 |
| Taso 19 — Kuvaus | 38% success rate, Final Attack with crossbow damage 238% | 25% trigger rate; MP -17; Final Attack with damage 324% |
| Taso 19 — Kesto | — | 30 |
| Taso 2 — attackCount | — | 1 |
| Taso 2 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 2 — Vahinko | — | 273 |
| Taso 2 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 2 — MP-kustannus | — | 13 |
| Taso 2 — prop | 21 | 25 |
| Taso 2 — Kuvaus | 21% success rate, Final Attack with crossbow damage 221% | 25% trigger rate; MP -13; Final Attack with damage 273% |
| Taso 2 — Kesto | — | 30 |
| Taso 20 — attackCount | — | 1 |
| Taso 20 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 20 — Vahinko | — | 327 |
| Taso 20 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 20 — MP-kustannus | — | 17 |
| Taso 20 — prop | 39 | 25 |
| Taso 20 — Kuvaus | 39% success rate, Final Attack with crossbow damage 239% | 25% trigger rate; MP -17; Final Attack with damage 327% |
| Taso 20 — Kesto | — | 30 |
| Taso 21 — attackCount | — | 1 |
| Taso 21 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 21 — Vahinko | — | 330 |
| Taso 21 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 21 — MP-kustannus | — | 17 |
| Taso 21 — prop | 40 | 25 |
| Taso 21 — Kuvaus | 40% success rate, Final Attack with crossbow damage 240% | 25% trigger rate; MP -17; Final Attack with damage 330% |
| Taso 21 — Kesto | — | 30 |
| Taso 22 — attackCount | — | 1 |
| Taso 22 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 22 — Vahinko | — | 333 |
| Taso 22 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 22 — MP-kustannus | — | 18 |
| Taso 22 — prop | 41 | 25 |
| Taso 22 — Kuvaus | 41% success rate, Final Attack with crossbow damage 241% | 25% trigger rate; MP -18; Final Attack with damage 333% |
| Taso 22 — Kesto | — | 30 |
| Taso 23 — attackCount | — | 1 |
| Taso 23 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 23 — Vahinko | — | 336 |
| Taso 23 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 23 — MP-kustannus | — | 18 |
| Taso 23 — prop | 42 | 25 |
| Taso 23 — Kuvaus | 42% success rate, Final Attack with crossbow damage 242% | 25% trigger rate; MP -18; Final Attack with damage 336% |
| Taso 23 — Kesto | — | 30 |
| Taso 24 — attackCount | — | 1 |
| Taso 24 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 24 — Vahinko | — | 339 |
| Taso 24 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 24 — MP-kustannus | — | 18 |
| Taso 24 — prop | 43 | 25 |
| Taso 24 — Kuvaus | 43% success rate, Final Attack with crossbow damage 243% | 25% trigger rate; MP -18; Final Attack with damage 339% |
| Taso 24 — Kesto | — | 30 |
| Taso 25 — attackCount | — | 1 |
| Taso 25 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 25 — Vahinko | — | 342 |
| Taso 25 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 25 — MP-kustannus | — | 18 |
| Taso 25 — prop | 44 | 25 |
| Taso 25 — Kuvaus | 44% success rate, Final Attack with crossbow damage 244% | 25% trigger rate; MP -18; Final Attack with damage 342% |
| Taso 25 — Kesto | — | 30 |
| Taso 26 — attackCount | — | 1 |
| Taso 26 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 26 — Vahinko | — | 345 |
| Taso 26 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 26 — MP-kustannus | — | 19 |
| Taso 26 — prop | 45 | 25 |
| Taso 26 — Kuvaus | 45% success rate, Final Attack with crossbow damage 245% | 25% trigger rate; MP -19; Final Attack with damage 345% |
| Taso 26 — Kesto | — | 30 |
| Taso 27 — attackCount | — | 1 |
| Taso 27 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 27 — Vahinko | — | 348 |
| Taso 27 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 27 — MP-kustannus | — | 19 |
| Taso 27 — prop | 46 | 25 |
| Taso 27 — Kuvaus | 46% success rate, Final Attack with crossbow damage 246% | 25% trigger rate; MP -19; Final Attack with damage 348% |
| Taso 27 — Kesto | — | 30 |
| Taso 28 — attackCount | — | 1 |
| Taso 28 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 28 — Vahinko | — | 351 |
| Taso 28 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 28 — MP-kustannus | — | 19 |
| Taso 28 — prop | 47 | 25 |
| Taso 28 — Kuvaus | 47% success rate, Final Attack with crossbow damage 247% | 25% trigger rate; MP -19; Final Attack with damage 351% |
| Taso 28 — Kesto | — | 30 |
| Taso 29 — attackCount | — | 1 |
| Taso 29 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 29 — Vahinko | — | 354 |
| Taso 29 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 29 — MP-kustannus | — | 19 |
| Taso 29 — prop | 48 | 25 |
| Taso 29 — Kuvaus | 48% success rate, Final Attack with crossbow damage 248% | 25% trigger rate; MP -19; Final Attack with damage 354% |
| Taso 29 — Kesto | — | 30 |
| Taso 3 — attackCount | — | 1 |
| Taso 3 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 3 — Vahinko | — | 276 |
| Taso 3 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 3 — MP-kustannus | — | 13 |
| Taso 3 — prop | 22 | 25 |
| Taso 3 — Kuvaus | 22% success rate, Final Attack with crossbow damage 222% | 25% trigger rate; MP -13; Final Attack with damage 276% |
| Taso 3 — Kesto | — | 30 |
| Taso 30 — attackCount | — | 1 |
| Taso 30 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 30 — Vahinko | — | 360 |
| Taso 30 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 30 — MP-kustannus | — | 20 |
| Taso 30 — prop | 50 | 25 |
| Taso 30 — Kuvaus | 50% success rate, Final Attack with crossbow damage 250% | 25% trigger rate; MP -20; Final Attack with damage 360% |
| Taso 30 — Kesto | — | 30 |
| Taso 4 — attackCount | — | 1 |
| Taso 4 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 4 — Vahinko | — | 279 |
| Taso 4 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 4 — MP-kustannus | — | 13 |
| Taso 4 — prop | 23 | 25 |
| Taso 4 — Kuvaus | 23% success rate, Final Attack with crossbow damage 223% | 25% trigger rate; MP -13; Final Attack with damage 279% |
| Taso 4 — Kesto | — | 30 |
| Taso 5 — attackCount | — | 1 |
| Taso 5 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 5 — Vahinko | — | 282 |
| Taso 5 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 5 — MP-kustannus | — | 13 |
| Taso 5 — prop | 24 | 25 |
| Taso 5 — Kuvaus | 24% success rate, Final Attack with crossbow damage 224% | 25% trigger rate; MP -13; Final Attack with damage 282% |
| Taso 5 — Kesto | — | 30 |
| Taso 6 — attackCount | — | 1 |
| Taso 6 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 6 — Vahinko | — | 285 |
| Taso 6 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 6 — MP-kustannus | — | 14 |
| Taso 6 — Kuvaus | 25% success rate, Final Attack with crossbow damage 225% | 25% trigger rate; MP -14; Final Attack with damage 285% |
| Taso 6 — Kesto | — | 30 |
| Taso 7 — attackCount | — | 1 |
| Taso 7 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 7 — Vahinko | — | 288 |
| Taso 7 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 7 — MP-kustannus | — | 14 |
| Taso 7 — prop | 26 | 25 |
| Taso 7 — Kuvaus | 26% success rate, Final Attack with crossbow damage 226% | 25% trigger rate; MP -14; Final Attack with damage 288% |
| Taso 7 — Kesto | — | 30 |
| Taso 8 — attackCount | — | 1 |
| Taso 8 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 8 — Vahinko | — | 291 |
| Taso 8 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 8 — MP-kustannus | — | 14 |
| Taso 8 — prop | 27 | 25 |
| Taso 8 — Kuvaus | 27% success rate, Final Attack with crossbow damage 227% | 25% trigger rate; MP -14; Final Attack with damage 291% |
| Taso 8 — Kesto | — | 30 |
| Taso 9 — attackCount | — | 1 |
| Taso 9 — Ammusten määrä | — | 1 |
| Taso 9 — Vahinko | — | 294 |
| Taso 9 — Kohteita enintään | — | 1 |
| Taso 9 — MP-kustannus | — | 14 |
| Taso 9 — prop | 28 | 25 |
| Taso 9 — Kuvaus | 28% success rate, Final Attack with crossbow damage 228% | 25% trigger rate; MP -14; Final Attack with damage 294% |
| Taso 9 — Kesto | — | 30 |
| processtype | 113 | 115 |